תנאי שימוש

המידע בעמוד זה מגדיר את תנאי השימוש באתר. קרא את התנאים בקפידה. השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאים אלו. אם אינך מסכים להם, אנא הימנע משימוש באתר. התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מיועדים לנשים וגברים כאחד.

חשוב לזכור: התכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי-אישי.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

התכנים המופיעים באתר הם אישיים בלבד ואינם מהווים המלצה בשום אופן והם אינם מחליפים ייעוץ או חוות דעת מקצועית אישית. כל המיישם דבר מתוך מידע שרשום באתר עושה זאת על דעתו בלבד. כל חומר מעין רפואי ו/או טיפולי המופיע באתר זה הוא בבחינת מידע כללי וראשוני בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי “ייעוץ רפואי” ו/או “המלצה לטיפול” ו/או “תחליף לטיפול רפואי אישי”. המידע באתר זה אינו כולל את כל המידע הקיים בנושא. המידע באתר זה הוא כללי ולא ניתן להתאימו באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם, ועל כן לצורך קבלת טיפול רפואי אישי ו/או ייעוץ אישי יש לפנות לרופא או לרופאה.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה או חוות-דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה/איש מקצוע. מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע למשתמשים להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד ולאפשר להם לדעת יותר, בטרם הם פונים אל המומחה או המוסד/הארגון.

לעיתים, התכנים מבטאים אסכולה טיפולית או רפואית מסוימת או דעה אישית של הכותב בלבד. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

אחריות וחבות

התכנים באתר אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. התכנים בתחומים שבמומחיות (רפואה, פסיכולוגיה, משפטים, ביטוח וכו’) אינם מהווים עצה מקצועית.

חובה לזכור: ייעוץ מקצועי נכון תלוי בעובדותיו המדויקות של כל מקרה ומקרה. אם החלטת לפעול על פי המידע באתר, חלה עליך האחריות המלאה והבלעדית לפעולתך ותוצאותיה.

לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי jungle-life.net ו/או בעליו של האתר ו/או ג׳אנגל לייף ו/או צוות הכותבים, העורכים והיועצים המשתתפים בעריכתו.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “ג׳אנגל לייף” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “ג׳אנגל לייף.”

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים,

סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

ניתן לקבל אישור בכתב על ידי פניה אלינו דרך טופס צור קשר.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “ג׳אנגל לייף” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

טיב השירות

האתר מעמיד לרשות המשתמשים מידע לנוחיותם ולשימושם ואין לראות את בעלי האתר כאחראים על המידע, או כמי שחבה באחריות כלשהי בגין המידע.

כל שימוש באתר הינו באחריות המשתמש בלבד. המשתמש מצהיר כי ידוע לו שבעלי האתר אינם ממליצים ו/או מביעים דעה באמצעות התוכן שמופיע באתר לרבות המידע ו/או השירות. אין להסתמך ו/או לקחת החלטות על בסיס המידע. מלוא האחריות והבלעדית מוטלת על המשתמש ושהוא מודע על כל ההשלכות האפשריות כתוצאה משימוש באתר ותכניו. לא תהיה אף טענה כלפי האתר לרבות טענת הסתמכות ו/או נזק ישיר ו/או עקיף.

המחירים המצוינים באתר הם הערכה בלבד, ייתכן במקרים מסויימים תוספת תשלום עקב מורכבות הנושא. עם זאת מערכת האתר מנסה במיטב מאמציה לדייק בעניין. אך אין לצפות כל דרישה ודרישה ספציפית למקרה של כל לקוח ולקוח ועל כן החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את המחיר בכפוף לבירור שייעשה ולאחר שתינתן אפשרות לבטל את העיסקה ולקבל זיכוי.

באם האתר אוספים את מייל המשתמש ומיידעים את המשתמש כי יכולו לפנות אליו, המשתמש מצהיר כי הינו מביע הסכמתו לכך שבעלי האתר ו/או מי מטעמו יהיו רשאים לפנות אליו מעת לעת, לרבות באמצעות דיוור ישיר, הודעות SMS, דואר אלקטרוני, פקסימיליה, מערכת חיוג אוטומטי ו/או באמצעות כל דרך תקשורת אחרת כלשהי וכי לא תהיינה לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה, לרבות על פי חוק הספאם סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ”ב-1982.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי גולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “ג׳אנגל לייף”.

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד, באזור באר שבע.

התכנים באתר אינם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה פרטי, אלא מתייחסים לאבחנות ומצבים כלליים (אלא אם נאמר מפורשות אחרת).