החיים עם אוטיזם

דפיקות בדלת? אין, זה בטוח השב״כ!

לפעמים העולם נראה לי מאוד לא מובן, אנשים עושים דברים באופן לא הגיוני לחלוטין וזה גורם לי לפחד, לכן אני משתדל להימנע מאינטראקציה איתם; אז מה קורה כשמתרחש הגרוע מכל - דופקים לנו בדלת?
להתנהל כארגון סודי בשטח אויב

החיים עם אוטיזם: להתנהל כארגון סודי בשטח אויב

מה הוביל אותנו להתנהל כמו ״ארגון סודי״ מול אנשים אחרים? (רמז:) זה לא בגלל היותינו פרנואידים.
אור

לאבד את הכוח ולמצוא את האור

הבטחתי לעצמי למנוע מעוד מישהו לעבור את הסבל שעברתי כילד על הספקטרום, עכשיו יש לי את האפשרות והידע, אבל איך זה מרגיש כשחסר את הכוח לבצע?
video

מה הביא אותי לצאת מארון האוטיזם במופבי? סרטון מיוחד

החלטתי לפתוח ערוץ יוטיוב כדי להציג ולהראות מה זה באמת אוטיזם ואיך נראים החיים שלנו (בין השאר) כאוטיסטים. זה הוא הסרטון הראשון הפותח את הערוץ בו אני יוצא מארון האוטיזם - משהו שמזמן אני מרגיש את הצורך לעשות.
כמו חיות פרא על הטרף, כי בני־אדם הם רק עוד חיה

חיפוש אחר חניה הפך לקרב המציג את טבעו הפראי של האדם...

אנשים חושבים שהם נעלים יותר מחיות, חיפוש חניה שיגרתי מציג באופן ברור שאנשים מסויימים לא באמת התקדמו, אבל איך זה יכול להיות שזה רוב האנשים?
אני רוצה להרגיש יותר טוב, אבל אני לא מצליח

אני רוצה להרגיש יותר טוב, אבל אני לא מצליח

אני רוצה להרגיש יותר טוב, אני באמת רוצה, אבל לא משנה מה אני עושה - זה לא מרגיש טוב יותר. אני פשוט לא יכול לסבול את האנושות, על כל צבעה. אנשים פשוט מחליים אותי.
חוסר אכפתיות או טיפשות נפוצה?

האם האדם ה־״רגיל״ לא אכפתי או טיפש באופן ״רגיל״?

חיפשתי וטרינר לגורת חתולים שאימצנו, רציתי מישהו טוב שגם לא עולה יותר מידי. מצאתי מקום קרוב עם דירוג גבוה, התקשרתי ווידאתי את הכל עד הפרט האחרון, אבל הם בכל זאת הצליחו להרוס את זה. זה גורם לי לתהות האם הם עושים את זה מחוסר אכפתיות או שזו טיפשות נפוצה?
גלולת האמת, האם כל הכאב היה שווא את התוצאה?

חלומות מעלים חששות ופחדים מהעבר ונותנים חלון ראווה קטן לתוך העולם...

זכרונות מהעבר תקפו את החלומות שלי והזכירו לי שהעבר תמיד ירדוף אותי, תוך כדי שהשאלות הגדולות של החיים שוב הציפו אותי. למה בחרתי בדרך בה בחרתי? והאם כל הכאב היה שווא את התוצאה?
מחסום כתיבה

מה הביא אותי לשתף בפומבי את החיים שלי ולמה נסגרתי בתוך...

הסיבות שגרמו לי להפסיק לכתוב ומה עצר בעדי פשוט להתחיל מחדש או להמשיך לפרסם את הבלוג. מה בעצם עבר עלי בשנה האחרונה? מה גורם למישהו לכתוב, אבל לא לפרסם? ידעתי שלא משנה מה - אני לא אוותר - שבסופו של דבר אעשה את מה שאני הכי רוצה לעשות ושום דבר לא יעצור אותי, בטח לא אני עצמי.
להתחיל

על הקושי והתמודדות שלי עם להביע את הדעות השנויות במחלקות שלי

מזמן לא כתבתי, ומזמן רציתי לכתוב שורות אלו, בפועל כבר כתבתי אותן מספר פעמים, אבל כשחיפשתי את מה שכתבתי לא יכולתי למצוא את זה. לא בגלל שזה הלך לאיבוד, אלא פשוט כי המילים שמצאתי כתובות לא הרגישו לי לנכון, זה כבר לא הרגיש לי עדכני.
החזק מנצח - ממש כמו בג׳ונגל

החזק מנצח – ממש כמו בג׳ונגל

האדם רואה את עצמו כעליון על החיות, אבל כשמנסים לדבר עם אנשים בהגיון זה לרוב לא מצליח. אנשים מתנהגים בדיוק כמו חיות פרא, הסיפור הבא מראה באופן מאוד מוחשי שהאדם כלל לא מכיר את עצמו.
החלום מתרסק

החלום מתרסק

ליפול זה קשה וכואב, אבל ליפול מגובה זה הרבה יותר קשה וכואב. זה מרגיש שכל מה שבנינו מתרסק, אבל מי יודע, אולי זו היא פתיחתה של התחלה חדשה.